Понеділок, 10.12.2018, 08:58
Вітаю Вас, Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Головна » Файли » Зразки документів » Скарги

Скарга на дії слідчого про відмову у задоволенні клопотання
08.12.2011, 01:07

Прокурору печерського

району м. Києва

 

Адвоката адвокатського

об’єднання „Адвокат"

М.О.П.

 

28 жовтня 2004 року я звернулася до слідчого прокуратури Печерського району м. Києва С.О.П. з клопотанням про закриття кримінальної справи № 21-7105 по обвинуваченню К.О.П. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину.

30 грудня 2004 року, відмовляючи в задоволенні клопотання, слідчий не звернув увагу на той факт, що в матеріалах кримінальної справи містяться покази свідків, які спростовують пред’явлене К.О.П. обвинувачення в отриманні від Г.Р.С. хабара за позитивне вирішення питання щодо затвердження проектної документації будівництва житлового будинку.

Так, допитані як свідки В.А.К. та В.Г.К. показали, що К.О.П. не міг сприяти та впливати на вирішення питання щодо затвердження проектної документації.

Аналогічні покази дає свідок В.С.К. під час проведення очної ставки з обвинуваченим К.О.П.

Для кваліфікації злочину за ст. 368 КК України необхідно, щоб дії службової особи за отримання хабара були чи могли бути здійснені з використанням нею службового положення або випливаючих з нього можливостей чи повноважень надавати вказівки і контролювати діяльність інших органів.

В процесі досудового слідства не здобуто доказів, які б підтверджували, що К.О.П. за отриману винагороду, використовуючи своє службове становище, вчинив будь-які дії, які б сприяли затвердженню проектної документації.

Не доведено жодної дії, вчиненої К.О.П. в інтересах Г.Р.С., а посилання останнього на факт обіцянки з боку К.О.П. в майбутньому виконати певні дії не підкріплені іншими доказами по справі, а тому не можуть бути достатніми для доведення вини К.О.П. у вчиненні злочину.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. ст. 48, 227, 235 КПК України,

ПРОШУ:

1. Скасувати постанову слідчого Печерської прокуратури м. Києва від 30 грудня 2004 року про відмову в задоволенні клопотання.

2. Закрити кримінальну справу № 21 — 7105 по обвинуваченню К.О.П. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину.

 

Захисник                                                                       М.О.П.

Клопотання захисника підтримую                               К.О.П.

Дата                                                                               підписи

Категорія: Скарги | Додав: Alexander
Переглядів: 3113 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту