Середа, 21.11.2018, 11:00
Вітаю Вас, Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Головна » Файли » Зразки документів » Скарги

Скарга на постанову адміністративного органу про накладення адміністративного стягнення
08.12.2011, 01:04

Апеляційний суд Львівської області

 

Володарського Юрія Олександровича,

 що мешкає за адресою: м.Київ,

вул. Попудренка, 10, кв.3

 

Апеляційна скарга

на рішення Мостиського міського суду Львівської області від 2 березня 2003 року про накладення адміністративного стягнення

 

2 березня 2003 року Мостиським міським судом мене було визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 115 Митного кодексу України та накладено на мене штраф у розмірі 20 гривень, а вилучена митницею валюта у розмірі 100 доларів США конфіскована. Вважаю рішення суду незаконним та необгрунтованим з наступних підстав:

1. Висновки суду не відповідають обставинам справи. 25 лютого 2003 року я, прямуючи у Німеччину автомобілем "Фольксваген” р/н 54545 КН у службове відрядження, проходив митний контроль на м/п Мостиська Галицької митниці. Мною була заповнена митна декларація, в якій я вказував певну суму грошових коштів: 1200 євро. Крім того, я пред’явив працівнику митної служби ст. інспектору Галицької митниці Каленку А.М. наявні у мене 100 доларів США. При цьому був присутній гр. Мищенко А.Б.

Однак, ст. інспектор Каленко А.М. конфіскував у мене зазначені 100 доларів США та склав протокол про порушення мною ст. 115 Митного кодексу України, при цьому припустивши значних процесуальних порушень: свідки (Коран В.Д., Ведечко Р.І.), які підписали вищезгаданий протокол, не були присутні при подачі мною декларації та пред’явлені 100 доларів США ст. інспектору Каленку А.М. Крім того, у протоколі не були зазначені заперечення свідка всіх подій – Мищенка А.Б. Ст. інспектор Каленко А.М. не роз’яснив мені мого права на оскарження цієї постанови та необхідності з’явитися до суду для участі у розгляді справи про накладення на мене адміністративного стягнення. В зв’язку із великою кількістю порушень при складанні зазначеного протоколу, а також в зв’язку з тим, що я взагалі не переховув вказані валютні кошти, я відмовився підписувати протокол і лише зазначив в ньому свої зауваження.

Вважаю, що своїми діями ст. інспектор Каленко А.М. грубо порушив мої права, бо я не переховував від митного контролю наявні у мене грошові кошти, не використовував ніяких засобів для утруднення знаходження грошей, не вивозив більшу суму грошей, ніж дозволена до вивозу за межі України без письмового декларування чи інших спеціальних дозволів.

2. Суттєві порушення процесуального закону. З 25 лютого до 2 березня 2003 року я знаходився у службовому відрядженні, в зв’язку з чим був позбавлений можливості як оскаржити рішення митного органу, так і бути присутнім у Мостиському міському суді (2 березня об 11-00) при розгляді справи про накладення на мене адміністративного стягнення. Рішення суду мені також надіслано не було.

4 березня 2003 року мною була надіслана скарга на дії працівника митної служби Галицької митниці, в якій я просив визнати дії ст. інспектора Каленка А.М. незаконними. Однак, лише 26 березня 2003 р. я отримав відповідь Державної митної служби України, в якій мені було запропоновано оскаржити рішення Мостиського міського суду у касаційному порядку.

В зв’язку із затриманням відповіді вищестоящого митного органу я був позбавлений можливості оскаржити рішення Мостиського міського суду в апеляційному порядку у вказані законом строки.

 На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 115 Митного кодексу України, ст.ст. 89, 290, 292, 293, 305, 309 ЦПК України -

ПРОШУ:

1. Поновити строк апеляційного оскарження рішення Мостиського міського суду про накладення на мене адміністративного стягнення від 2 березня 2003 року.

2. Скасувати вищезазначене судове рішення та постановити ухвалу, якою визнати мене не винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 115 Митного кодексу України.

 

Додаток:

1. Копія протоколу;

2. Копія митних відміток у паспорті;

3. Копія посвідчення про службове відрядження;

4. Копія листа Державної митної служби України.

5. Копія апеляційної скарги та додатків до неї.

 

 /______________/

 

4 травня 2003 року                                               Володарський Ю.О.

Категорія: Скарги | Додав: Alexander
Переглядів: 1121 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту