Понеділок, 10.12.2018, 09:15
Вітаю Вас, Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Головна » Файли » Зразки документів » Позовні заяви

Позовна заява по спорах, що виникають з недоговірних зобов’язань
08.12.2011, 00:49

До Печерського районного суду м.Києва

 

Позивач: Сінчук Василь Зіновійович

(поштовий індекс, адреса, телефон)

 

Відповідач: Печерська районна у м.Києві

державна адміністрація

(поштовий індекс, адреса, телефон)

 

ЖЕК № 4

(поштовий індекс, адреса, телефон)

 

Ціна позову: 12684 грн.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про відшкодування майнової та моральної шкоди

 

02.01.2004 р. о 1200 я повертався разом з онуком зі свята ялинки, яке відбулося в Київській державній філармонії, по вул. Хрещатик в м.Києві.

Біля будинку № 2 на мене звалилася льодова глиба, яка збила мене з ніг і вдарила по хребту, внаслідок чого я отримав численні тілесні ушкодження, в т.ч., перелами шийки правого стегна і лівої ноги.

Хоча лікар швидкої допомоги, яка мене забрала до лікарні, повідомила Печерську райдержадміністрацію про цей випадок про надання мені допомоги відповідач не подумав. Ніхто навіть не поцікавився моїм станом здоров’я. Коли моя дочка, ще коли я перебував у лікарні, звернулася до ЖЕК № 4, щоб скласти відповідний акт, їй відмовили, сказали, що будинок № 2 на вул. Хрещатик не відноситься до житлового господарства ЖЕК.

Не знайшла відповіді на своє прохання дочка і в Печерській держадміністрації: там їй сказали, що за належним станом будинків у районі стежать ЖЕК.

Я довгий час перебував на стаціонарному лікуванні в лікарні № 3, потім лікувався амбулаторно, потім мене возили до санаторію "Миргород” і лише зараз за допомогою палиці я почав ходити.

Моє лікування поставило всю сім’ю в дуже скрутне становище, адже на придбання ліків, продуктів харчування, догляд, путівки в санаторій, проїзд ми витратили 12684 грн., а саме: вартість ліків 2614 грн., вартість посиленого харчування — 2600 грн., вартість путівки — 5000 грн., сторонній догляд — 2000 грн., проїзд мій і супроводжуючого — 470 грн.

Крім того, ця прикра подія завдала мені відчутної моральної шкоди: я пережив стрес, біль, страждання за сім’ю, яка через мене опинилася у скрутному становищі, а ще й через байдужість відповідачів. Тому вважаю, що маю право і на відшкодування моральної шкоди в сумі 10000 грн.

Я вважаю, що постраждав через недбалість відповідної служби Печерської райдержадміністрації, яка не вжила заходів до безпеки пішоходів на вулицях району, а яка саме — я не можу визначити.

Тому пред’являю свій позов до двох відповідачів.

Керуючись ст.ст. 3, 118-120 ЦПК України, ст.ст. 1195, 1167 ЦК України,

Прошу:

1.     Задовольнити мій позов.

2.     Стягнути з відповідачів на мою користь 12684 грн. майнової шкоди і 10000 грн. моральної шкоди, а також судові витрати.

 

Додаток:

1.     2 копії позовної заяви.

2.     Медична довідка з лікарні № 3.

3.     Медична довідка з поліклініки № 1.

4.     Копія санаторної путівки і квитанція про оплату.

5.     Квитки на проїзд до санаторію і назад.

6.     Квитанція про сплату держмита.

 

Дата                                                                             підпис

Категорія: Позовні заяви | Додав: Alexander
Переглядів: 1713 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту